معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با بیان این که افزوده شدن ۴۸ هزار تخت بیمارستانی در دستور کار قرار دارد، گفت: خدمات ارزشمندی در حوزه سلامت به رغم وجود مشکلات انجام شده است و باید بر ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر به مردم تلاش کنیم.

٤٨ هزار تخت به مجموع تخت‌های بیمارستانی کشور افزوده می‌شود

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر بهروز رحیمی در همایش مشترک معاونان توسعه مدیریت و منابع و درمان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور که صبح امروز در محل بیمارستان قلب شهید رجایی برگزار شد، گفت: باید موانع جهت خدمت بهتر به مردم در حوزه های مختلف دارو، درمان، بهداشت و دیگر حوزه‌ها برداشته شوند و با تمام توان خدمات خود را برای خدمت هرچه بیشتر و بهتر به مردم ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیان نقاط قوت و فعالیت‌های دو سال اخیر وزارت بهداشت اهمیت زیادی دارد، اظهار داشت: زمانی که در وزارت بهداشت شروع به فعالیت کردیم با مشکلات بسیاری از جمله مشکلات بودجه‌ای همراه بودیم که توانستیم با همکاری و همدلی یکدیگر بر بسیاری از مشکلات غلبه کنیم و امروزه خدمات ارزشمندی در وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام شده أست.

وی افزود: باید موانع جهت خدمت بهتر به مردم در حوزه‌های مختلف دارو، درمان، بهداشت و حوزه‌های دیگر برداشته شوند و با تمام توان خدمات خود را در راستای خدمت هرچه بیشتر و بهتر به مردم ارائه دهیم.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، رحیمی بیان داشت: در دو سال اخیر ١٥ هزار تخت بیمارستانی، ٢ هزار پروژه بهداشتی، شکست بیماری منحوس کرونا و پرداخت برخی بدهی‌های گذشته وزارت بهداشت از جمله خدمات ارزشمندی بوده که با همکاری و همدلی انجام شده و امیدواریم تا پایان سال ٧ هزار تخت بیمارستانی به مجموع تخت‌های بیمارستانی اضافه شود. همچنین راه‌اندازی ٤٨ تخت بیمارستانی نیز در دستور کار قرار دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در ادامه گفت: اخذ مجوز استخدام ٢٥ هزار نیروی جدید و اصلاح سقف کارانه نیز از اقدامات ارزشمندی است که در وزارت بهداشت بی‌نظیر بوده و تلاش‌های بسیاری در این زمینه انجام شده است.

رحیمی در پایان با تاکید بر این که نباید به وضع موجود و انجام کارها راضی باشیم، گفت: باید تلاش کنیم با توجه به توانمندی مدیران وزارت بهداشت و دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور، خدمات ارزشمند و ماندگاری در حوزه سلامت روز به روز بیشتر و بهتر صورت گیرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha