كميته‌هاي تخصصي پرستاري تشكيل مي‌شود

۱۳۸۶/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 3630
كميته‌هاي تخصصي پرستاري تشكيل مي‌شود

به گزارش سلامت نیوزبه نقل از روابط عمومي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ، در نشست مشترك معاونت سلامت، رئيس كل سازمان نظام پرستاري و اعضاي شوراي عالي سازمان نظام پرستاري بر تشكيل اين كميته تاكيد كردند و مقرر شد، در اين كميته‌ها پيشنهادات عملياتي و اجرايي كه در حوزه‌ سلامت وزارت متبوع قابل بررسي و اجرا مي‌باشد، پيگيري شود و در مواردي كه ديگر نهادهاي غير وزارتي هم در حل معضلات دخيل هستند با هماهنگي‌هاي لازم و با تشكيل تيم‌هاي ويژه و تخصصي نسبت به حل مشكلات موجود اقدام نمايند.
بر اساس اين گزارش، مقرر شد حداكثر هر دو ماه يك بار جلسه مشتركي با حضور معاونت سلامت و سازمان نظام پرستاري تشكيل و تيم‌هاي ويژه كارشناسي روند فعاليت‌هاي خود را گزارش دهند.
در نشست فوق، اعضاي جلسه در خصوص كمبود نيروي پرستاري، ساعت كار كادر پرستاري، سختي كار، تعرفه‌هاي خدمات پرستاري و مشكلات نيروهاي شركتي مراكز بيمارستاني بحث و گفت و گو كرد.
خبر ديگري از روابط عموي وزارت بهداشت حاكي است، كليه اطلاعات مربوط به قانون خدمات پزشكان و پيراپزشكان و نحوه توزيع نيرو در سطح دانشگاه‌هاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بر روي سايت اطلاع‌رساني وزارت بهداشت به نشاني hrmo.mohme.gove.ir درج شده است.
فارغ‌التحصيلان گروه پزشكي و پيراپزشكي براي كسب اطلاعات مورد نياز مي‌توانند به نشاني اينترنتي فوق مراجعه كنند.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.06306s, 18q