یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۲
کد خبر: 368049

مسافران یک ایستگاه اتوبوس در تهران ناگهان با صحنه دلخراش قتل یک مرد به دست دیگری و خودکشی قاتل مواجه شدند.

قتل برادر با یک گلوله در ایستگاه اتوبوس

به گزارش سلامت نیوز به نقل از همشهری آنلاین، ظهر جمعه ۲۷ بهمن مسافرانی که در خیابان فرصت تهران در ایستگاه به انتظار رسیدن اتوبوس بودند، با صحنه تلخی مواجه شدند. آنها دو مرد را دیدند که در حال صحبت بودند و پس از دقایقی صدای درگیری و فریاد آنها به گوش رسید.

در این میان ناگهان، یکی از آنها اسلحه‌ای را از جیبش بیرون آورد و به سمت مرد جوانی که روبه‌رویش ایستاده بود و باهم درگیر بودند، شلیک کرد. بعد از آن اسلحه را به سمت خودش گرفت و یک گلوله نیز به خودش شلیک کرد.

جزئیات جدید از قتل فجیع دختر و پسر جوان | قاتل خانه اجاره‌ای از بیمارستان مرخص شد ؛ می‌خواستم خودم را بکشم
شاهدان با دیدن این صحنه بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفتند. با حضور تیم جنایی در محل آنها با جسد مرد جوان و بدن نیمه جان مرد تیرانداز مواجه شدند. مرد تیرانداز به بیمارستان منتقل شده اما لحظاتی بعد تسلیم مرگ شد.

گزارش این دو جنایت به بازپرس امیرحسین علیمردان اعلام شد و در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد قاتل و مقتول برادر هستند. اما دو برادر بر سر موضوعی که مشخص نیست باهم درگیر شده‌اند و مرد ۴۴ ساله با اسلحه ابتدا برادرش را که ۲ سال از خودش کوچک‌تر بوده به قتل رسانده و بعد از آن به زندگی‌اش پایان داده است.

به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت، اجساد به پزشکی قانونی منتقل شده و تحقیقات برای مشخص شدن علت درگیری مرگبار ادامه دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha