رییس پلیس راه کشور از فوت۷۰ نفر در تصادفات تعطیلات عید فطر خبر داد و گفت: محدودیت‌های ترافیکی از صبح جمعه در جاده چالوس و آزادراه تهران -شمال اجرا خواهد شد.

فوت ۷۰ نفر در تعطیلات عید فطر

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، سردار حسن مومنی با بیان اینکه طرح ترافیکی ویژه تعطیلات عید فطر از ۲۱ فروردین آغاز شده است و تا ۲۵ فروردین در جاده‌های کشور اجرا می شود، افزود: در حال حاضر تردد روان در اکثر محورهای کشور گزارش شده است.

رییس پلیس راه کشور ادامه داد: در طول اجرای این طرح خوشبختانه شاهدکاهش آمار جانباختگان تصادفات به میزان ۶۳ درصد بودیم و همچنین شمار مصدومان تصادفات هم ۱۷ درصد کاهش یافته است.

سردار مومنی تاکید کرد: اما با این وجود متاسفانه در این مدت ۷۰ نفر از هموطنان در تصادفات جان خود را از دست دادند و ۲۲۲۳ نفر هم مصدوم و مجروح شده‌اند.

رییس پلیس راه کشور با بیان اینکه برای آخرین روز تعطیلات عیدفطر محدودیت‌های ترافیکی پیش بینی شده است، تصریح کرد: از ساعت ۸:۳۰ صبح جمعه (۲۴ فروردین ماه) آزاد راه تهران - شمال به سمت چالوس مسدود می شود و از ساعت ۹:۳۰ از پل زنگوله مسیر به سمت چالوس مسدود می‌شود و از ساعت ۱۱:۳۰ از مرزن آباد به سمت تهران مسیر یک طرفه می‌شود.

وی با اشاره به بازگشایی قطعه ۲ آزادراه تهران- شمال خاطرنشان کرد:‌ امسال مثل سال‌های گذشته محدودیت‌های ترافیکی برای مردم بومی و محلی ایجاد نمی‌کنیم و این هموطنان می‌توانند از مسیر قدیم کرج - چالوس تا تونل کندوان تردد داشته باشند ولی آن دسته از هموطنانی که قصد رفتن به سمت چالوس را داشته باشند از ساعت ۷ به بعد از میدان امیرکبیر نمی‌توانند تردد کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha