دوره‌هاي آموزش مداوم پرستاران از 2 ماه آينده آغاز مي‌شود

۱۳۸۶/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 3703
دوره‌هاي آموزش مداوم پرستاران از 2 ماه آينده آغاز مي‌شود
بهرام عين‌اللهي در گفت و گو با فارس افزود: با توافق برد پرستاري و هماهنگي دانشگاههاي علوم پزشكي سراسر كشور يكي ديگر از مطالبات پرستاران كه اجراي آموزش مداوم آنان بود نيز اجرايي شد و از دو ماه آينده آموزش اين دوره ها براي افزايش توان مهارتي پرستاران در دانشگاههاي علوم پزشكي آْغاز مي‌شود.
وي اضافه كرد: به دانشگاههاي علوم پزشكي اين اختيار داده شده است تا بر اساس نياز خود آموزش مهارتهاي مورد نياز را براي پرستاران ارائه كنند اما اجراي دوره‌هاي آموزشي حداقل در 4 رشته پرستاري ICU و CCU، روان پرستاري و پرستاري اطفال در همه دانشگاههاي علوم پزشكي حتمي است.
معاون آموزشي و امور دانشجويي وزارت بهداشت گفت:‌ شركت در دوره‌هاي آموزشي توانمند سازي پرستاران علاوه بر مزيتهايي كه براي بكارگيري آنها در بخشهاي بيمارستاني دارد با داشتن امتياز بازآموزي براي اخذ پروانه فعاليت پرستاران در آينده كاربرد خواهد داشت.
عين اللهي اضافه كرد: علاوه بر اين براي ارتقاي سطح دانش و مهارت بهياران نيز شرايطي فراهم شده است كه بهياران ديپلم با شركت در يك آزمون داخلي بين بهياران بتوانند در دوره‌هاي پودماني كارداني پيوسته دانشگاههاي علوم پزشكي شركت كنند و ارتقاي جايگاه پيدا كنند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.02259s, 18q