در پي انتشار خبر توزيع «پلاك شناسايي» به بيماران مبتلا به ديابت و تماس‌هاي مكرر بيماران، رييس انجمن حمايت از بيماران ديابتي اعلام كرد: بيماران با مراجعه به مركز انجمن مي‌توانند «پلاك شناسايي» را دريافت كرده و به عضويت انجمن حمايت از بيماران ديابتي درآيند.

دكتر شكور اميدي در گفت وگو با ايسنا افزود: اين انجمن در تمام استانها شعبه دارد که بيماران مي توانند در هر استان براي دريافت پلاك با در دست داشتن آخرين آزمايش قند خون،‌ دو قطعه عكس و فتوكپي شناسنامه به اين مراكز مراجعه كنند.


اميدي با بيان اينكه هزينه «پلاك شناسايي» را خيرين تامين مي‌كنند، تاكيد كرد: بيماراني كه توانايي پرداخت هزينه پلاك را ندارند، اين پلاك را به طور رايگان دريافت مي‌كنند.


وي همچنين گفت: بيماراني كه دفترچه بيمه ندارند نيز با مراجعه به دفاتر انجمن مي‌توانند دفترچه بيمه انفرادي را كه به تازگي به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيده است، دريافت كنند.


رييس انجمن حمايت از بيماران ديابتي گفت: بيماران تهراني براي دريافت «پلاك شناسايي» به دفتر انجمن در تهران به نشاني تقاطع طالقاني وليعصر(عج)، ساختمان اطمينان، طبقه دوم، واحد 7 مراجعه كنند.


همچنين بيماران براي كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره 66413369-021 تماس بگيرند.

 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =