جزییات تازه از شكنجه‌های مرگبار پسر 9 ساله

۱۳۹۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۱ - کد خبر: 40726
سلامت نیوز: تحقیقات پلیسی برای پی بردن به جزییات شكنجه مرگبار كودكی 9 ساله كه در كرج روی تخت بیمارستان جان باخت، همچنان ادامه دارد و پلیس یك مظنون را در این رابطه دستگیر كرده است. به گزارش خبرنگار ما، این كودك كه گفته ‌می‌شود نامش علی‌ است سه روز قبل در بیمارستان باهنر كرج جانش را از دست داد.

وقتی این كودك به بیمارستان منتقل شد كاملا بیهوش بود و پرستاران نتوانستند با او صحبت كنند و بدون اینكه بدانند این كودك به چه دلیل بیهوش شده اقدامات خود را برای نجات او آغاز كردند. زمانی كه پرستاران در حال اقدامات لازم برای نجات جان پسربچه بودند مردی كه او را به بیمارستان منتقل كرده‌ بود در ایستگاه پرستاری، فرم مخصوص همراه بیمار را پر می‌كرد.
این مرد جوان در آن فرم نوشت كودك نامش علی‌ و فرزند اوست. او شماره تلفن همراه و آدرسی را هم در پرونده كودك ثبت كرد اما وقتی از سوی پرستاران مورد سوال قرار گرفت كه چرا این كودك بیهوش شده جوابی نداد و از بیمارستان خارج شد و دیگر پرستاران نتوانستند او را پیدا كنند. این در حالی بود كه تلاش‌ها برای نجات جان كودك 9 ساله به نتیجه نرسید و او جان داد.
 به این ترتیب ماموران اداره آگاهی و بازپرس كشیك در بیمارستان حاضر شدند. آنها وقتی از پرستاران خواستند تا گزارش پزشكی را در اختیارشان قرار دهند واقعیت‌های تلخی در مورد این كودك دریافتند و متوجه شدند علاوه بر اینكه آثار جراحت‌های شدید و قدیمی و آثار سوختگی‌های زیاد روی بدن كودك 9 ساله وجود دارد، نشانه‌های تجاوز شدید هم روی بدن او دیده‌ شده‌ است. بنابراین پرونده با عنوان قتل به جریان افتاد. ماموران اداره آگاهی آدرس و شماره تلفنی را كه همراه كودك 9 ساله به بیمارستان ارایه كرده‌ بود از پرستاران گرفتند اما زمانی كه به محل مراجعه كردند متوجه شدند خانواده‌ای با نام خانوادگی ارایه شده در آن منطقه زندگی نمی‌كند و آدرس اشتباه است.

 این در حالی بود كه شماره تلفن موردنظر نیز خاموش بود و به این ترتیب ماموران نتوانستند ردی از خانواده كودك 9 ساله به دست آوردند. بنابراین واقعی بودن هویت پسرك 9 ساله هم مورد تردید قرار گرفت. چرا كه اهالی محلی كه گفته می‌شد خانه علی در آنجاست مدعی شدند در این منطقه، نه كودكی با مشخصات علی دیده‌اند و نه خانواده‌ای با این هویت در آنجا زندگی می‌كنند. تحقیقات در این زمینه بی‌نتیجه مانده بود تا اینكه صبح دیروز مردی به بیمارستان مراجعه كرد و گفت از همسایه‌های كودك 9 ساله‌ است و آمده تا حال او را بپرسد.

 این مرد كه به شدت هراسان بود و اضطراب داشت وقتی با ممانعت پرستاران برای ورود به بخش مواجه شد گفت فقط می‌خواهد بداند این كودك خوب است یا نه چون پدرومادرش خیلی نگران هستند. پرستاران كه متوجه شده‌ بودند این مرد از خانواده كودك 9 ساله خبر دارد بلافاصله حراست را مطلع كردند، ماموران حراست با این جمله كه كودك حالش خوب است و به زودی هماهنگی‌های لازم برای ورود به بخش انجام می‌شود این مرد را دقایقی معطل كردند و پلیس آگاهی را در جریان قرار دادند. دقایقی بعد افسر پرونده قتل علی در بیمارستان حاضر شد و این مرد را مورد بازجویی قرار داد. وقتی مرد جوان دچار ضد‌ونقیض‌گویی شد افسر پرونده به این باور رسید كه او یا از خانواده این كودك خبر دارد یا یكی از اعضای خانواده‌ است.
بنابراین مرد جوان بازداشت شد و به اداره آگاهی انتقال یافت. این همه یافته‌های ماموران نبود آنها همچنین متوجه شدند پزشكان گزارش كرده‌اند این كودك به شدت و بارها و بارها مورد آزار جنسی قرار گرفته و این آزار به حدی بوده كه بخش‌هایی از روده كودك از بین رفته‌ است. پزشكان همچنین گزارش داده‌اند، احتمالا آنچه باعث مرگ این كودك شده تجاوزات جنسی‌ای بوده‌ كه به صورت متناوب در مورد این كودك رخ‌ داده‌ است.
آنها همچنین اعلام كردند جسم مقتول كوچك‌تر از یك كودك 9 ساله است و به نظر می‌رسد او دچار سوء‌تغذیه هم بوده است. یكی از پرستاران بیمارستان دیروز گفت: مردی كه این كودك را به بیمارستان آورده بود خیلی ترسیده ‌بود البته من فكر می‌كنم او از واكنش‌ها می‌ترسید چون زمانی كه ما كودك را عریان كردیم تا بدنش را معاینه كنیم و آثار جراحت را در او دیدیم از آن مرد پرسیدم چرا بدن كودك آنقدر كبود است و او جواب داد تصادف كرده ‌است اما زمانی كه فهمید ما متوجه آثار سوختگی روی بدن كودك شده‌ایم و او را بازخواست می‌كنیم بدون اینكه متوجه شویم از بیمارستان فرار كرد. به دستور بازپرس، جسد به پزشكی قانونی انتقال یافته تا علت دقیق مرگ مشخص شود ضمن اینكه تحقیقات ماموران از مرد مظنون آغاز شده و ماموران امیدوارند بتوانند از طریق او عامل قتل علی را پیدا كنند.

منبع: روزنامه شرق
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
ابی
عجب صبری خدا دارد.
6.06577s, 19q