در چهارمين روز از هفته دخانيات كه با شعار "عاري از دخانيات "در حال برگزاري است در اقدامي نمادين كه با همكاري فرهنگسراي سلامت و وزارت بهداشت و درمان و‌ آموزش پزشكي و سازمان آموزش و پرورش صورت گرفت تعدادي از افراد سيگاري مبادرت به ترك سيگار كردند.

فراهاني،  رئيس فرهنگسراي سلامت و مسئول ستاد برگزاري اين اقدام نمادين به باشگاه خبرنگاران گفت : همزمان با چهارمين روز هفته دخانيات در يك اقدام نمادين كه امروز هشتم خرداد با حضور 600 تا 700 كودك مهد كودك و كودكان پيش دبستاني در پارك لاله صورت گرفت تعدادي از افراد سيگاري با دريافت شاخه‌اي گل و پوستري حاوي محيط عاري از دخانيات كه شعار امسال هفته دخانيات است اقدام به خاموش كردن سيگار خود كردند.
وي گفت: در اين اقدام نمادين 1000 شاخه گل با همكاري شهرداري تهران و سازمان فضاي زيباسازي شهر تهران به افراد سيگاري هديه داده شد.
رئيس فرهنگسراي سلامت ادامه داد: همراه با اجراي اين طرح 1000 عدد پاك كن از سوي مركز انفورماتيك سازمان شهرداري تهران به كودكان مهد و پيش دبستاني هديه داده شد ضمن آن كه اين طرح نمادين با همكاري فرهنگسراي سلامت، شهرداري تهران، سازمان اتوبوسراني كشور، انجمن زندگي عاري از دخانيات و سازمان زيباسازي فضاي شهري برگزار شده است.
يادآور مي‌شود؛ هفته دخانيات از شنبه 5 خرداد آغاز شده است  و تا پنج‌شنبه دهم ادامه دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =