ايران اولين کشور آسيايي برگزار کننده کنفرانس جهاني جامعه ايمن است

۱۳۸۶/۰۳/۲۲ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 4451
ايران اولين کشور آسيايي برگزار کننده کنفرانس جهاني جامعه ايمن است

دکتر« محمد مهدي گويا » رييس مرکز مديريت بيماري‌هاي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و دبير اجرايي شانزدهمين کنفرانس بين المللي جامعه ايمن در اين باره به ایسنا،گفت: کنفرانس جهاني جامعه ايمن هر سال در يکي از کشورهاي جهان برگزار مي شود که امسال ايران به عنوان اولين کشور آسيايي ميزبان محققان جهان در شانزدهمين کنفرانس است.

وي با اشاره به اينکه در خصوص ميزباني ايران، کشور چين رقابت سختي با ما داشت، افزود: از اين رو انتخاب ايران به عنوان برگزار کننده شانزدهمين کنفرانس جهان جامعه ايمن افتخاري در عرصه بين المللي و فرصتي مغتنم براي معرفي برنامه‌هايمان به جهانيان است.

دکتر گويا با اشاره به اين که اين کنفرانس آخرين دستاوردهاي حفظ ايمني افراد جامعه را عرضه مي کند، تصريح کرد: در اين کنفرانس متخصصان داخلي و خارجي با پيشرفت‌هاي دنيا در زمينه جامعه ايمن آشنا مي شوند.

وي به حداقل رساندن عوامل خطرآفريني را که منجر به حادثه مي شود را در هر محل، شهر يا شهرستان تعريف جامعه ايمن عنوان و اظهار داشت: محوراصلي شانزدهمين کنفرانس بين المللي جامعه ايمن، حوادث جاده‌اي انتخاب شده چرا که بحث حوادث ترافيکي و آسيب‌هاي ناشي از آن يکي از مهم ترين چالش‌هاي پيش روي جوامع به ويژه کشورمان ايران است.

وي به ارائه 150 مقاله داخلي و خارجي در اين کنفرانس اشاره و خاطرنشان کرد: سلامت ترافيکي، ايمني در تردد، ايمني در محيط ورزش، ايمني در محيط کار و ايمني در مراکز تفريحي از جمله سرفصل‌هاي مقالات اين کنفرانس است.

لازم به ذکراست، شانزدهمين کنفرانس بين المللي جامعه ايمن 21 تا 23 خرداد ماه سال جاري در سالن همايش‌هاي رازي برگزار مي‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.99444s, 19q