دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۴
کد خبر: 59045

از 2800 پزشکی که تاکنون برای اجرای برنامه پزشک خانواده در تهران ثبت نام کرده اند 400 پزشک را برای ثبت قرارداد به بیمه ها معرفی کرده ایم ولی هنوز قراردادی با آنها منعقد نشده است.

کلید قفل پزشک خانواده در تهران دست بیمه هاست
سلامت نیوز : دکتر حسن ابوالقاسمی، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: از 2800 پزشکی که تاکنون برای اجرای برنامه پزشک خانواده در تهران ثبت نام کرده اند 400 پزشک را برای ثبت قرارداد به بیمه ها معرفی کرده ایم ولی هنوز قراردادی با آنها منعقد نشده است.

وی افزود: در جلساتی که به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران و معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیمه ها داشتیم مقرر شد بیمه ها در امر بستن قرارداد با پزشکان تعجیل کنند که اگر این کار انجام شود مابقی پزشکان تهرانی هم برای شرکت در این برنامه ترغیب می شوند.

وی ادامه داد: ما از مدتی پیش برنامه پزشک خانواده را در تهران کلید زدیم و به جای اینکه از یک جا شروع کنیم همه مراکز بهداشتی و درمانی خود را موظف کردیم امکاناتشان را برای این کار بسیج کنند.

دکتر ابوالقاسمی گفت: زیرساخت ها را ایجاد کردیم و ثبت نام پزشکان شروع شد مراکزی که به عنوان مراکز پاسخگوی مردم هستند تعیین شدند و 2800 پزشک نیز ثبت نام کردند که مشخصات بیش از 400 پزشک را برای بیمه فرستادیم تا با آن ها قرارد ببندند.

وی با اعلام اینکه ثبت نام مردم تهرانی نیز در برخی مراکز آغاز شده است، گفت: الان کلید کار دسته بیمه هاست. اگر بیمه ها قراردادها را شروع کنند و حداقل با 300، 400 نفری که معرفی کرده ایم قرارداد ببندند بقیه هم ترغیب می شوند بیایند. جلسه ای داشتیم با مسئولان بیمه ها و قرار بر این شد قرادادها را ببندند و هنوز منتظر ثبت قراردادها هستیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =