نبود آگاهی لازم از اندازه های استاندارد دستگاه تناسلی در مردان موجب بروز نگرانی های زیاد و تحت تاثیر قرار گرفتن کیفیت زندگی زناشویی و احساس عدم کفایت در زندگی زناشویی افراد می شود اما باید گفت مثل هر بیماری دیگر، کوچکی واقعی دستگاه تناسلی در مردان یا "کوچکی مرضی دستگاه تناسلی" تعریف علمی خاص خود را دارد و صرف ادعای فرد دلیل وجود مشکل در وی نمی تواند باشد.

نرم افزاری برای اندازه گیری آلت تناسلی آقایان/ برای شروع کلیک کنید
سلامت نیوز: نبود آگاهی لازم از اندازه های استاندارد دستگاه تناسلی در مردان موجب بروز نگرانی های زیاد و تحت تاثیر قرار گرفتن کیفیت زندگی زناشویی و احساس عدم کفایت در زندگی زناشویی افراد می شود اما باید گفت مثل هر بیماری دیگر، کوچکی واقعی دستگاه تناسلی در مردان یا "کوچکی مرضی دستگاه تناسلی"  تعریف علمی خاص خود را دارد و صرف ادعای فرد دلیل وجود مشکل در وی نمی تواند باشد.

به گزارش سلامت نیوز، در دهه گذشته تبلیغ های ماهواره ای و اینترنتی دستگاه‌ها و داروهای مختلف برای افزایش اندازه آلت تناسلی مردان و نیزعرضه مواد پورنوگرافی(فیلم های محرك جنسی و یا داستان های مستهجن) نورمها را در جامعه بشدت بهم زده و افراد انتظارات خاصی از خودشان دارند که به هیچ وجه صحیح نیست. این مسئله تا حدی است که این روزها بخش اعظم مراجعات مکرر به پزشکان متخصص نگرانی از کوتاهی آلت تناسلی است در حالی که اکثر بیماران واقعا دارای آلت کوتاه نبوده اند.

بسیاری از شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی منفعت طلب، ابتدا با انبوه تبلیغات به مردان القاء می کنند که اندازه آلت تناسلی آنها کوچک است و در تبلیغات دیگری نقش آلت تناسلی را در رابطه زناشویی بسیار حیاتی می کنند( که در واقع اصلا اینطور نیست) و سپس با تبلیغ انواع قرص ها و کرم ها و دستگاه ها، این محصولات را به عنوان چاره درد بینندگان این تبلیغات معرفی می کنند.

متاسفانه نبود آگاهی لازم از اندازه های استاندارد دستگاه تناسلی در مردان موجب بروز نگرانی های زیاد و تحت تاثیر قرار گرفتن کیفیت زندگی زناشویی و احساس عدم کفایت در زندگی زناشویی افراد می شود اما باید گفت مثل هر بیماری دیگر، کوچکی واقعی دستگاه تناسلی در مردان یا "کوچکی مرضی دستگاه تناسلی"  تعریف علمی خاص خود را دارد و صرف ادعای فرد دلیل وجود مشکل در وی نمی تواند باشد. افرادی که از نظر علمی دارای اندازه آلت تناسلی طبیعی هستند هیچگونه مشکلی در رابطه زناشوئی پیدا نمی کنند.

سلامت نیوز برای رفع نگرانی های کاربرانی که بارها سوالات خود را در زمینه اندازه نرمال آلت تناسلی مطرح کرده اند در مشاوره ای با پزشکان متخصصی که در این زمینه فعالیت دارند، اقدام به ایجاد نرم افزای برای اطلاع رسانی در زمینه اندازه های نرمال، کوچکی واقعی و اندازه بزرگ تر از حد طبیعی آلت تناسلی مردان کرده است. امیدواریم که از این طریق از گرفتار شدن افراد بخصوص جوانان در دام سودجویان جلوگیری به عمل آید.

لازم به ذکر است تشخیص اینکه آلت تناسلی شما دارای اندازه غیر طبیعی است یا نه، و نیز درمان آن با پزشک متخصص است و تست فوق تنها برای اطلاع رسانی است.

برای شروع تست اینجا را کلیک کنید

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

نظرات

 • من ۰۱:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۷
  88 9
  چرا خطای 404 میده
 • کر عبدالصلاح ۰۲:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۲
  27 33
  نرم افزار خوبی است
 • احسان ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۴
  83 7
  خطا میده چرا