سلامت نیوز: بنا بر مصوبه هیئت مدیره انجمن پزشکان عمومی ایران نسبت به گسترش شعب این انجمن در سطح کشور، انتخابات اولین شعبه جدید انجمن در شهر مقدس مشهد در محل سازمان نظام پزشکی مشهد برگزار گردید.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن پزشکان عمومی ایران دکتر گل علیزاده نایب رییس انجمن گفت: با توجه به شروع دوره جدید فعالیت انجمن در سال جاری و بنا بر مصوبه هیئت مدیره انجمن مقرر گردید تا ضمن تشکیل کمیته تشکیلات و توسعه نسبت به گسترش شعب در سطح کشور اقدام گردد که در همین راستا به برکت وجود مقدس هشتمین امام همام  حضرت امام رضا (ع) انتخابات اولین شعبه جدید انجمن در شهر مقدس مشهد در محل سازمان نظام پزشکی مشهد برگزار گردید.

وی افزود: این انتخابات که با حضور دکتر محرابی رییس نظام پزشکی مشهد و عضو شورای عالی نظام پزشکی کشور و همچنین دکتر ناوی عضو هیئت مدیره انجمن پزشکان عمومی ایران برگزار شد با استقبال خوب همکاران مواجه شده که در نهایت 9 نفر به عنوان اعضاء اصلی هیئت مدیره و یک نفر به عنوان بازرس اصلی انتخاب شدند.

نایب رییس انجمن پزشکان عمومی ایران افزود: بنا داریم در ماه های آتی شعب جدید انجمن را در سایر استان ها تاسیس نماییم که در همین راستا استان های سیستان و بلوچستان ،خوزستان ، اردبیل و آذربایجان شرقی با توجه به درخواست های مکرر همکاران در الویت قرار دارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =