مهمترین برنامه مدیرعامل جدید سازمان انتقال خون اعلام شد

۱۳۹۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۷ - کد خبر: 82345
سلامت نیوز : مدیرعامل جدید سازمان انتقال خون ایران، گسترش نظارت بیشتر بر چرخه انتقال خون از رگ اهدا کننده تا رگ بیمار را، یکی از برنامه های خود در بدو ورود به سازمان انتقال خون عنوان کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر ؛ دکتر علی اکبر پورفتح الله در جلسه معارفه با دکتر غلامرضا توگه مدیرعامل سابق سازمان انتقال خون بر لزوم گسترش نظارت سازمان انتقال خون بر چرخه انتقال خون از رگ اهدا کننده تا رگ بیمار تاکید کرد و گفت: هم اکنون این نظارت تنها در 50 درصد فرآیند اعمال می شود و اگر این چرخه اصلاح نشود مشکل زیادی در پیش است.

وی اظهار داست: هم اکنون برنامه های کلی خود را در خصوص سازمان انتقال خون به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی تحویل داده ام و در نظر دارم طی یک روند یک ماهه برنامه راهبردی سازمان را نیز با یاری همکاران و با استناد به مدارک و اسناد موجود تدوین کنم.

مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران ضمن تشکر از مدیریت و زحمات دکتر توگه طی زمان تصدی وی گفت: امیدوارم در سمت مشاور عالی در سازمان انتقال خون حضور داشته باشید تا از تجارب و دانش ارزنده شما استفاده کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد که در دولت جدید که در شرایط دشوار مالی و فشارهای اقتصادی و بین المللی تشکیل شده است سازمان انتقال خون بتواند با تلاش همه همکاران تسکین دهنده درد بیماران نیازمند خون و فراورده های خونی باشد.

پورفتح الله افزود: در نظر داریم با تدوین این برنامه های راهبردی روندی را اتخاذ کنیم تا سازمان شاهد ارتقای کمی و کیفی خون و فراورده های آن، خود کفایی در صنعت پلاسما، آموزش و جذب و حفظ اهدا کنندگان و گسترش فرهنگ اهدای خون به عنوان سرمایه های ملی باشد.

دکتر غلامرضا توگه مدیر عامل سابق سازمان انتقال خون ایران نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و معاونان و همکاران سازمان به خاطر همکاری شایسته ای که طی مدت تصدی وی داشته اند گفت: همه ما سربازان نظام سلامت هستیم و هرجا که به کار گماشته شویم باید به بهترین نحوی انجام وظیفه کنیم.

وی افزود: طی دوران تصدی من در پست مدیرعاملی سازمان انتقال خون ایران با وجود همه تحریم ها و فشارهای اقتصادی موفق شدیم تا ایران را به عنوان مرکز همکاری های سازمان جهانی بهداشت مطرح کنیم که یک افتخار ملی به حساب می آید.

توگه افزود: در مجموعه سازمان از همه نیروهای موجود در سازمان استفاده كردم چرا كه معتقد بودم هر سازمانی باید بتواند خودش را اداره كند. در این سالها سازمان انتقال خون یكی از افتخارات كشور بود و امیدوارم سازمان در سایه مدیریت شایسته دکتر پور فتح الله که سابقه مدیریت این سازمان را نیز داشته است و با اهداف سازمان آشنا است، روند روبه رشد  خود را ادامه دهد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.27383s, 19q