بخشی از اسناد مفقود شده مربوط به تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی در دوره قبل در یکی از ساختمان این سازمان پیدا شده است و این موضوع در کمیسیون اجتماعی در حال بررسی و پیگیری است.

اعلام نتیجه پیگیری اسناد مفقودی تامین اجتماعی بزودی
سلامت نیوز : عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از اعلام نتیجه پیگیری اسناد مفقود شده تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی طی روزهای آینده خبر داد و گفت: کمیسیون اجتماعی این موضع را پیگیری و بررسی می کند.

محمد اسماعیل سعیدی در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود:بخشی از اسناد مفقود شده مربوط به تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی در دوره قبل در یکی از ساختمان این سازمان پیدا شده است و این موضوع در کمیسیون اجتماعی در حال بررسی و پیگیری است.

وی تاکید کرد: بزودی و طی روزهای آینده به یک نتیجه واحدی در خصوص تحقیق و تفحص و اسناد مفقودی و علت آن می رسیم و پس از آن نتیجه نهایی را اعلام خواهیم کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در مورد تحقیق و تفحص مجلس نهم از سازمان تامین اجتماعی و شرکتهای زیر مجموعه آن، اظهار داشت: با توجه به اینکه شرکتهای زیر مجموعه سازمان تامین اجتماعی بسیار زیاد است به همین دلیل حجم کار تیم تحقیق و تفحص بالاست به همین دلیل زمان زیادی برای حمع بندی و به نتیجه رسیدن نیاز دارد.

به گفته سعیدی، قرار است تیم تحقیق در یک چارچوب و زمان مشخصی کار تفحص را به پایان برساند که البته تمامی این اقدامات منوط به همکاری مسئولین سازمان و وزارتخانه و همچنین مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی است.

وی  گفت: رئیس تامین اجتماعی قول همکاری و ارائه تمامی اطلاعات مورد نیاز را به تیم تحقیق و تفحص داده که امیدواریم سریعتر به نتیجه برسد.

وی افزود: از سوی دیگر برای جلوگیری از تخلفات آتی با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی وارد مذاکره خواهیم شد تا موارد و زمینه های بروز تخلف را در این سازمان از بین ببرند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha