تنفس بر ضربان قلب تاثیر دارد

۱۳۸۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 1259
تنفس بر ضربان قلب تاثیر دارد
 به گزارش سلامت نيوزبه نقل از رویترز ، جستجو برای نمونه‌ هایی از ضربان قلب در انسان موضوع مهم تحقیقات بشمار می ‌آید و مشخص شده که می توان با فراگیری تنظیم تنفس در افراد به تنظیم ضربان قلب در آنها نیز کمک کرد.

البته این مسئله در شرایط گوناگون بدنی ، احساسی و عاطفی متفاوت است زیرا ضربان قلب نیز متاثر از تغییرات بدنی و احساسی افراد است.

قلب به طور طبیعی شصت تا 70 ضربه در هر دقیقه می ‌زند علاوه بر آن قلب و تنفس پدیده‌ های پیچیده ‌ای هستند با کمترین دوره‌ های بیداری یا حرکت سریع چشم ، ارتباط بین تنفس و ضربان قلب دوباره ظاهر می‌شوند و ارتباط مداوم آمار تنفس بر آمار قلب تاثیر می‌گذارد.

به وسیله فعالیت‌ های اضافی مغز از قبیل خواب زیاد یا هیجانات گوناگون و فشار های روانی ضربان قلب مختل می ‌شود و همچنین اختلالاتی در تنفس ایجاد می ‌شود.

همچنین محققان امیدوارند که ضربان قلب برای بیمارانی که مشکلات قلبی دارند ثابت بماند تا پزشکان بتوانند ابزارهای تشخیص این بیماری را توسعه دهند.

در عین حال انتظار می رود تا بتوان با تغییر و تنظیم تنفس در مواردی که فرد دچار دردهای جسمی است تا حدی تحمل درد را برای افراد ساده کرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.29811s, 18q