پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰

استفاده از دستگاه لاغری غیراستاندارد، جان زن جوان را گرفت.

دستگاه لاغری، قاتل زن جوان

سلامت نیوز: استفاده از دستگاه لاغری غیراستاندارد، جان زن جوان را گرفت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه جام‌جم، 23 مرداد سال گذشته زن 23 ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های شهر ساری فوت کرد. مسئولان بیمارستان با توجه به این که مرگ او را مشکوک تشخیص داده بودند، در تماس با پلیس موضوع را گزارش دادند. همزمان با شروع تحقیقات از خانواده زن فوت شده، معلوم شد او روز حادثه به یک آرایشگاه زنانه رفته بود که در تماس مسئول آنجا متوجه شده‌اند وی بد حال شده است. بلافاصله به آنجا رفته و دخترشان را به بیمارستان منتقل کردند، اما او با وجود تلاش پزشکان فوت کرده است.

در ادامه تحقیقات ، زن آرایشگر به پلیس آگاهی احضارو بازجویی شد و به پلیس گفت: این زن مشتری‌ام بود. روز حادثه زمانی که به آرایشگاه آمد حالش بد بود و دقایقی بعد بی‌هوش شد. خانواده‌اش را در جریان گذاشتم و وی به بیمارستان منتقل شد.

تحقیقات برای رازگشایی از علت مرگ این زن جوان ادامه داشت تا این که با گذشت ده ماه از وقوع حادثه پزشکی قانونی نظر داد که مرگ او طبیعی نبوده و احتمال این که او به قتل رسیده باشد، وجود دارد. با کشف این سرنخ روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. در این مرحله ماموران به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد زن کشته شده برای کاهش وزن خود به آرایشگاه زنانه می‌رفته است. بنابراین احتمال دادند زن آرایشگر پیش از این دروغ گفته و او در مرگ زن جوان نقش داشته باشد. بنابراین دو روز پیش او با هماهنگی قضایی بازداشت و برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.

زن آرایشگر همچنان مدعی بود در مرگ زن 23 ساله نقش ندارد و بی‌گناه است. در ادامه ماموران زمانی که آرایشگاه وی را بازرسی کردند، متوجه شدند آنجا مجهز به دستگاه‌های لاغری است.

متهم با افشای این موضوع گفت: زن کشته شده مشتری‌ام بود. زمانی که متوجه شدم او اضافه وزن دارد و می‌خواهد لاغر شود به وی پیشنهاد دادم که برای کاهش وزن خود از دستگاه لاغری که در آرایشگاه دارم، استفاده کند تا پس از چند هفته وزنش کم شود. آن روز پس از وصل کردن دستگاه به زن مشتری دچار مشکل تنفسی شده و بی‌هوش کف آرایشگاه افتاد. ترسیده بودم. بنابراین او را همراه خانواده اش به بیمارستان رساندیم، اما او فوت کرد. گمان نمی‌بردم دستگاه لاغری‌ای که خریده بودم، غیراستاندارد باشد و جان فردی را بگیرد. با اعتراف زن آرایشگر، برای او قرار قانونی صادر و وی روانه زندان شد.


برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • طالب ۲۱:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
    0 0
    امان از اضافه وزن ... و امان از دستگاه ها !!!