معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده :

پنهان‌کاری راه‌حل آسیب‌های اجتماعی نیست

۱۳۹۴/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۹ - کد خبر: 173015
پنهان‌کاری راه‌حل آسیب‌های اجتماعی نیست

سلامت نیوز:معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: پنهان‌کاری و سرپوش گذاشتن، راه حل اعتیاد و ایدز و دیگر آسیب های اجتماعی نیست.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، شهیندخت مولاوردی با اشاره به آغاز کمپین «شهروند سالم» که با هدف تبلیغات سلامت محور در سطح شهر تهران در حال اجراست، افزود: اطلاع رسانی برای پیشگیری از بیماری های غیر واگیر، با هدف تبلیغ تغذیه سالم و آگاهی رسانی در زمینه اعتیاد و ایدز و سرطان، حرکت انسانی، ارزشمند و کم سابقه است و حدود ٤٠٠ بیلبورد فضای تبلیغی شهر تهران به آن اختصاص یافته است.


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ادامه داد: امید است این کمپین آغاز اقدامات بعدی در فرهنگ سازی و ارتقای فرهنگ عمومی و سلامت و بهداشت مردم باشد و رفتاری معقول و واقع بینانه در این زمینه در پیش گرفته شود.


وی اضافه کرد: آگاهی و دانستن حق مردم است و در فرآیند توانمندسازی یکی از مراحل و مهمترین مرحله، آگاهی است تا جایی که آگاهی را کلید توانمندسازی دانسته اند.


مولاوردی تاکید کرد: نگفتن و پنهان‌کاری و سرپوش گذاشتن، راه حل اعتیاد و ایدز و دیگر آسیب های اجتماعی نیست. باید اجازه دهیم مردم بدانند و خود تصمیم بگیرند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
9.51736s, 19q