در جلسه شورای عالی؛

سرانه پزشک خانواده شهری و مراقب سلامت تعیین شد

۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۲ - کد خبر: 208211
سرانه پزشک خانواده شهری و مراقب سلامت تعیین شد

سلامت نیوز:معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جزئیات شصت و پنجمین جلسه شورای عالی بیمه خدمات درمانی کشور را تشریح کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر احمد میدری در تشریح جزئیات شصت و پنجمین جلسه شورای عالی بیمه، گفت: شصت و پنجمین جلسه شورای عالی بیمه خدمات درمانی کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزیر بهداشت، معاون توسعه امور اجتماعی و عمومی سازمان برنامه و بودجه کشور، رئیس بیمه مرکزی ایران، روسای سازمان های بیمه گر پایه و رئیس کل سازمان نظام پزشکی، در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزارشد.

وی اظهار کرد: در این نشست پس از بحث و تبادل نظر، در خصوص موضوعاتی مثل سرانه پزشک خانواده و مراقب سلامت (ماما/ پرستار) در سال ۱۳۹۵ نسبت به سال ۱۳۹۴جهت پزشکان دو نوبت کاری(دوشیفت) با ۱۰ درصد افزایش معادل ۴۶۲۰۰ ریال و جهت پزشکان تک نوبت کاری(تک شیفت) با ۵ درصد افزایش معادل ۳۹۴۰۰ ریال، به ازای هر نفر در ماه در مناطق شهری تعیین شد.

میدری تصریح کرد: همچنین مقرر شد میزان افزایش سرانه سال ۹۵ برای پزشکان تک شیفت که در یک مکان، همپوشانی در شیفت مخالف خود را دارند برابر افزایش سرانه پزشکان دو شیفت باشد و ما به التفاوت سرانه سال ۹۵ این گروه از پزشکان تک شیفت توسط سازمان بیمه گر پرداخت شود.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: به منظور افزایش رضایتمندی مردم در استان فارس مقرر شد تا زمان رفع موانع اجرا و استقرار زیرساخت های لازم، ارجاع در این استان اختیاری شود.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
8.03558s, 19q