نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت که ۱۱۸ نماینده سوال از رئیس‌جمهور در مورد احیای دریاچه ارومیه را امضا کردند.

امضای ۱۱۸ نماینده پای سوال از روحانی درمورد احیای دریاچه ارومیه

سلامت نیوز: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت که ۱۱۸ نماینده سوال از رئیس‌جمهور در مورد احیای دریاچه ارومیه را امضا کردند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، نادر قاضی‌پور در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس در اخطاری گفت: طبق قانون اساسی حفاظت از محیط زیست وظیفه عمومی تلقی شده است. ۱۱۸ نماینده سوال از رئیس جمهور در مورد احیا و نجات دریاچه ارومیه را امضا کردند و ما خواهشمندیم  هیات رئیسه این سوال را اعلام وصول کند تا ملت بدانند مجلس به دنبال نگرانی های مردم است. اگر خوزستان با مشکل گرد و خاک روبروست در آذربایجان با خشک شدن دریاچه ارومیه، نمک پخش می‌شود و باعث بروز مشکلاتی برای مردم خواهد شد، لذا با جان مردم آذربایجان بازی نکنید.


این نماینده مجلس همچنین در اخطاری مستند به اصل ۱۹ قانون اساسی گفت: مردم ایران از هر قوم و قبیله‌ای از حق مساوی برخوردارند و قرار بود از استان های آذربایجان غربی، شرقی و اردبیل کسی به عنوان وزیر معرفی شود، اما آقای روحانی وزیری از آذربایجان معرفی نکرد، البته ما زنجان را هم جز آذربایجان می‌دانیم، اما به هر حال از این سه استان کسی به عنوان وزیر معرفی نشده است.

 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =