منابع خبری گزارش دادند 47 مسافر یک فروند هواپیمای مسافربری پاپوا گینه نو پس از آنکه روز جمعه در آبهای اقیانوس آرام در نزدیکی میکرونزی سقوط کرده بود، به طور معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات یافتند.

نجات مسافران هواپیمای سقوط کرده در اقیانوس آرام

سلامت نیوز: منابع خبری گزارش دادند 47 مسافر یک فروند هواپیمای مسافربری پاپوا گینه نو پس از آنکه روز جمعه در آبهای اقیانوس آرام در نزدیکی میکرونزی سقوط کرده بود، به طور معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات یافتند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، از رسانه های نیوزیلندی، این بوئینگ 737 مسافر بری متعلق به هواپیمایی کشور پاپواگینه نو در اقیانوس آرام بود که هنگام فرود در جزیره میکرونزی در ابهای اقیانوس غوطه ور شد، اما پیش از غرق شدن گروههای امداد و نجات تمام 47 نفر از سرنشینان این هواپیما را از مرگ حتمی نجات دادند.
این هواپیما متعلق به شرکت هواپیمایی نایئوگینی پاپواگینه نو قرار بود در یکی از جزایر فدراسیون میکرونزی دراقیانوس آرام فرود داشته باشد.
تصاویر ویدئویی از این سانحه هوایی نشان می دهد به محض غوطه ور شدن هواپیما گروههای امداد و نجات با قایق های متعدد توانستند مسافران را پیش از غرق شدن ازداخل هواپیما خارج سازند.
طبق گزارش رسانه های جنوب شرق آسیا شرکت هواپیمایی مذکور علت این سانحه را اعلام نکرده است.
میکرونِزی یکی از سه مجمع‌الجزایر بزرگ اقیانوس آرام و از مناطق دورافتاده قارهٔ اقیانوسیه بوده وبا فیلیپین، اندونزی، پاپوآ گینه نو و ملانزی هم مرز است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha