ارجاع بیماران برای تهیه ملزومات و تجهیزات پزشکی به فروشگاه‌های خارج از بیمارستان، منجر به استعفای رئیس بیمارستان امام علی(ع) کرج شد.

گلایه‌های بیماران منجر به استعفای رئیس بیمارستان شد

سلامت نیوز: ارجاع بیماران برای تهیه ملزومات و تجهیزات پزشکی به فروشگاه‌های خارج از بیمارستان، منجر به استعفای رئیس بیمارستان امام علی(ع) کرج شد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، چندی پیش خبرهایی در خصوص عدم همکاری کارکنان بیمارستان امام علی (ع) کرج با بیماران، در فضای مجازی منتشر شد.

ماجرا از این قرار بود که کارکنان این بیمارستان، بیماران را برای تهیه ملزومات و تجهیزات پزشکی مورد نیازشان به فروشگاهی خارج از بیمارستان ارجاع می‌دادند که همین موضوع موجب گلایه‌های بیماران و خانواده‌های آنها شده بود.

از سوی دیگر فروشگاه مورد نظر نیز با دریافت هزینه‌های چند برابری، ملزومات را اختیار بیماران قرار می‌دادند به طوری که به گفته برخی از بیماران، این فروشگاه از هر بیمار برای ارائه اقلام فهرست مورد نیازشان بیش از پانصد هزار تومان مطالبه می‌کرده‌ است.


فهرست اقلامی که بیماران برای تهیه آن‌ها به خارج از بیمارستان ارجاع داده می‌شدندحال پس از گذشت چند روز از انتشار این گلایه‌ها در فضای مجازی، پیگیری‌های خبرنگار فارس نشان می‌دهد این تخلفات منجر به استعفای رئیس بیمارستان شده و رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز فرد دیگری را به ریاست بیمارستان امام علی (ع) کرج منصوب کرده است.

 ارجاع بیماران برای تهیه ملزومات پزشکی به خارج از بیمارستان‌ها تخلف بوده و این موضوع بارها توسط مسؤولان وزارت بهداشت اعلام شده است. هموطنان می‌توانند این‌گونه تخلفات را برای رسیدگی با شماره 190 وزارت بهداشت در میان بگذارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha