گرداننده کانال تلگرامی فروش دمنوش‌های گیاهی که به یکی از اعضای کانال پیشنهاد دوستی داده بود وقتی با جواب منفی او رو به رو شد تصمیم به انتقام‌جویی گرفت.

از فروش دمنوش‌های تلگرامی تا مزاحمت برای دختر جوان

سلامت نیوز: گرداننده کانال تلگرامی فروش دمنوش‌های گیاهی که به یکی از اعضای کانال پیشنهاد دوستی داده بود وقتی با جواب منفی او رو به رو شد تصمیم به انتقام‌جویی گرفت.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران، سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتای پایتخت در خصوص این پرونده گفت: چندی قبل خانمی 27 ساله به پلیس فتا مراجعه و از گرداننده یک کانال تلگرامی با ادعای مزاحمت و انتشار تصاویر خصوصی‌اش شکایت کرد بنابراین رسیدگی به پرونده در دستور کار کارشناسان ما قرار گرفت.
شاکی در اظهاراتش گفت: عضو یک کانال فروش دمنوش گیاهی بودم چون سؤالاتی در مورد خواص دمنوش‌ها داشتم به‌همین خاطر با مدیر کانال چند بار گفت‌و‌گو کردم اما بعد از چند روز، آن شخص به من پیشنهاد دوستی داد و من هم مخالفت کردم تا اینکه بعد از مدتی متوجه شدم این فرد با عکس‌های پروفایل تلگرامم، صفحه‌ای را در شبکه اجتماعی اینستاگرام درست کرده و به‌نام من از آن سوء‌استفاده می‌کند.
رئیس پلیس فتا ادامه داد: تیمی از کارآگاهان پلیس فتا شناسایی هویت و مکان متهم را پی گرفتند و در تحقیقات مقدماتی مشخص شد که او مردی 38 ساله و ساکن رباط کریم است. پس از آن با دستور مقام قضایی متهم دستگیر شد و به جرم ارتکابی اعتراف کرد.
متهم در اظهاراتش گفت: پس از اولین گفت‌و‌گو وقتی متوجه شدم که سؤال‌کننده خانم جوانی است به او پیشنهاد دوستی دادم ولی زمانی که متوجه شدم ایشان تمایلی به دوستی ندارد خواستم با انتشار تصاویرش از او انتقام بگیرم.‌‌‌

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha