حریق در یک مرکز درمانی در تهران بخیر گذشت

۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۰۱ - کد خبر: 297434
حریق در یک مرکز درمانی در تهران بخیر گذشت

سلامت نیوز:سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک مرکز درمانی در خیابان جلال ال احمد خبر داد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا،سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد:ساعت ٠۵:١٩ دقیقه صبح روز جاری یک مورد آتش سوزی در یک مرکز درمانی در خیابان جلال آل احمد نرسیده به خیابان کارگر شمالی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که سه ایستگاه به همراه نردبان هیدرولیکی و خودرو های پشتیبانی به محل اعزام شدند.


وی با بیان اینکه آتش نشانان در مدت زمان کمتر از سه دقیقه و نیم به محل حادثه رسیدند گفت: آتش نشانان مشاهده کردند که یک اتاقک در طبقه دوم این بیمارستان که در مجاورت بخش های درمانی قرار داشت دچار حریق شده بود. در این اتاقک دستگاه های کپی نگه داری میشد.


ملکی گفت: حریق به بخشی از سقف های کاذب نیز سرایت کرده بود و در حال گسترش بود که آتش نشانان عملیات را آغاز کردند، البته پیش از رسیدن آتش نشانان حراست بیمارستان نیز تلاش کرده بودند که حریق را اطفا کنند.


وی ادامه داد: حریق سریع خاموش و از گسترش ها جلوگیری شد، دود حاصل هم تخلیه شد و مشکلی برای بیماران که در بخش ها بودند مشکلی پیش نیامد.
ملکی گفت: بیمارستان در حال خدمت رسانی است، تخلیه دود انجام شده و آتش نشانان محل را به مسئولان بیمارستان تحویل داده اند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.24714s, 19q