کمین کرونا در دورهمی‌های شب یلدا چند روزی است که به مهم‌ترین دغدغه مسئولان و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بدل شده است، اگرچه محدودیت‌های تازه‌ای برای توقف دورهمی یلدایی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا روز گذشته به تصویب رسید اما کماکان از مردم درخواست می‌شود به میهمانی‌های مرگ «نه» بگویند.

شب یلدا دور همدیگر جمع نشویم تا کم نشویم

سلامت نیوز:کمین کرونا در دورهمی‌های شب یلدا چند روزی است که به مهم‌ترین دغدغه مسئولان و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بدل شده است، اگرچه محدودیت‌های تازه‌ای برای توقف دورهمی یلدایی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا روز گذشته به تصویب رسید اما کماکان از مردم درخواست می‌شود به میهمانی‌های مرگ «نه» بگویند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران ،چرا که اگر هم در چند روز گذشته وضعیت شیوع ویروس کرونا در کشور از قرمز به نارنجی تغییر کرده و آمار مبتلایان و فوتی‌های این بیماری کاهش نسبی یافته است اما آن‌طور که اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا می‌گویند این وضعیت بسیار شکننده است و دورهمی‌های خانوادگی شب یلدا می‌تواند بار دیگر ورق را به نفع کرونا برگرداند. امشب ایرانیان یلدای متفاوتی را تجربه خواهند کرد بلندترین شب سال را دور از هم اما دور هم به یاد هم جشن می‌گیریم تا حسابی حواس‌مان به مراقبت از سالمندان و اعضای خانواده‌های‌مان باشد. در این شرایط متخصصین حوزه سلامت از دو هفته گذشته بارها از مردم خواستند امسال یلدا را از طریق فضای مجازی و تلفن برگزار کنند.

در این باره متخصصا