سارقی که هنگام دستبرد به خانه‌ها، کودکان را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

سلامت نیوز: سارقی که هنگام دستبرد به خانه‌ها، کودکان را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

به‌ گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه همشهری، این مجرم سابقه‌دار که از دی‌ماه سال ۹۷ تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بود، شگردش اینگونه بود که زنگ خانه‌ها را می‌زد و وقتی مطمئن می‌شد کودکان در خانه تنها هستند، به بهانه دادن پول، آنها را فریب می‌داد و می‌خواست که در را باز کنند. سارق آزارگر پس از ورود به خانه‌ها و بستن دست و پای طعمه‌هایش، آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد و با سرقت اموال قیمتی از آنجا فرار می‌کرد.

یکی از کودکان که دختربچه‌ای ۸ساله و ساکن نازی آباد بود می‌گفت این فرد زنگ در را زده و سراغ پدر و مادرش را گرفته است. به گفته این دختربچه، ‌مرد آزارگر وقتی مطمئن شده که او تنهاست به دروغ ادعا کرده که دوست پدرش است و پولی برای او آورده و از دختربچه خواسته بود که در را باز کند. او به این بهانه وارد خانه شده و با تهدید چاقو دختر بچه را مورد آزار و اذیت قرار داده و اموال قیمتی خانه مانند پول، طلا و ارز را سرقت کرده بود.

این مرد علاوه بر آزار و اذیت کودکان، در جریان ۲سرقت، ۲خانم ۲۰و ۳۰ساله را نیز با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار داده بود. علاوه بر این؛ او برای سرقت وارد مهدکودکی که تصور می‌کرد خانه است شده بود و یکی از مربیان را مورد آزار و اذیت قرار داده بود اما وقتی متوجه شد که مهد کودک است فرار کرده بود.

با شکایت خانواده‌ها و شروع تحقیقات پلیسی، سارق مخوف در مخفیگاهش دستگیر شد و در بازجویی‌ها به آزار و اذیت دست‌کم ۲۰کودک با این شگرد اعتراف کرد.

آزارگر کودکان ۳۲ساله و پیش از این ۱۵بار زندان را تجربه کرده و اعتیاد شدیدی به شیشه داشت. وی در بازجویی‌ها به جرم خود که سرقت‌های سریالی و آزار کودکان بود اعتراف کرد و گفت: زنگ خانه‌ها را می‌زدم و اگر بچه‌ای جواب می‌داد او را سؤال و جواب می‌کردم تا ببینم در خانه تنهاست یا نه. به او می‌گفتم پدر و مادرت خانه هستند؟ اگر می‌گفت هستند که بی‌خیال می‌شدم و می‌رفتم اما اگر می‌گفت نیستند به دروغ می‌گفتم که پول برایشان آورده‌ام و پس از آن وارد خانه‌ می‌شدم و دست و پایشان را با طناب یا چسب می‌بستم و گاهی وقت‌ها، بی‌آنکه کاری به کارشان داشته باشم، اموال قیمتی را می‌دزدیدم، اما گاهی صدایی که ناشی از توهم شیشه بود به من می‌گفت برو سراغ کودکان و آنها را آزار و اذیت کن.

وی ادامه داد: گاهی مجبور می‌شدم روزانه زنگ بیشتر از ۲هزار یا ۳هزار خانه را بزنم تا شاید از میان آنها کودکی آیفون را بردارد و در خانه تنها باشد. این مجرم اقرار کرد که اغلب پول و طلاهای سرقتی را در بازی قمار باخته است و در ادامه تحقیقات مشخص شد که پدر این مرد نیز یک سارق بوده که سال‌ها قبل، زمانی که متهم کودک بوده هنگام سرقت در محاصره پلیس گرفتار شده و با شلیک مأموران کشته شده است.

با توجه به اتهامات این فرد و تعداد شاکیان، بازپرس جنایی تهران پرونده این سارق کودک‌آزار را به اتهام مفسد فی‌الارض به دادگاه انقلاب فرستاد. وی پس از محاکمه در دادگاه انقلاب مفسد فی‌الارض شناخته و به اعدام محکوم شد. این حکم مدتی قبل به تأیید قضات دیوان عالی کشور رسید و پرونده برای انجام مقدمات اجرای حکم به شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی تهران فرستاده شد.

با انجام مراحل قانونی مرد محکوم به اعدام چند روز قبل در محوطه زندان رجایی شهر پای چوبه دار رفت و حکم اعدام اجرا و پرونده او برای همیشه مختومه شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =