شرکت دانش بنیان داروسازان سانا فارمد از سال 1397 توسط گروهی از نخبگان داروسازی در کارخانه ی نوآوری آزادی بنیانگذاری گردید. محور فعالیت های این شرکت را تولید دارو ها و مکمل های تغذیه ای با تکنولوژی های نوین دارورسانی تشکیل می دهد که در نوع خود برای اولین بار در ایران صورت گرفته است. این شرکت با بکارگیری علم نوین داروسازی موفق شده است تا به یکی از شرکت های پیشگام درصنعت داروسازی ایران تبدیل شود.

دارورسانی با تاثیر چند برابربیشتر

انتریک کوتد (پوشش روده ای ) روش نوین دارورسانی با عوارض کمتر:

پوشش روده ای (انتریک کوتد) مانعی است که محل جذب داروی خوراکی را در دستگاه گوارش کنترل می کند. بنابراین پوشش های روده ای از آزاد شدن دارو قبل از رسیدن به روده کوچک جلوگیری می کنند. این امر باعث کاهش چشم گیر عوارض گوارشی دارو ها و هم چنین افزایش جذب آن ها توسط سلول های روده ی باریک می شود.

پوشش انتریک چه کاری انجام می دهد؟

  • محافظت از مواد فعال دارویی در برابر محیط اسیدی معده (مانند آنزیم ها و آنتی بیوتیک های خاص).
  • جلوگیری از ناراحتی معده یا حالت تهوع ناشی از یک دارو به دلیل تحریک دستگاه گوارشی
  • دارو رسانی مطلوب و با بیشترین غلظت داروهایی که محل جذب اولیه ی آن ها در روده کوچک می باشد.
  • به حداقل رساندن متابولیسم عبور اول داروها
  • بهبود میزان فراهمی زیستی داروها

لیپوزومال کمک به جذب بیشتر :

لیپوزوم ها، ذرات بسیار کوچک میکروسکوپی هستند که ساختار کروی شکل دارند. دیواره ی این کره شـــامل دو لایه ی چربـــی بوده و فضای داخلـــی ایـــن کـــره را مولکول هـــای آب محصور کـــرده انـــد. لیپـــوزوم هـــا ماننـــد حامـــل ایمن، مولکـــول های مختلـــف را از هرگونه عواملی که موجـــب تخریـــب آن در طـــی مســـیر از دهـــان تا روده ی باریک می شوند، حفظ می کنند.

فواید دارو رسانی لیپوزومی:

  • فراهمی زیستی و جذب بالاتر در مقایسه با سایر اشکال خوراکی
  • محافظت در برابر محیط اسیدی دستگاه گوارش و افزایش جذب خوراکی
  • افزایش دارورسانی داخل سلولی
  • توانایی حمل هر دو گروه ترکیب آبدوست و چربی دوست
  • مقرون به صرفه بودن به علت اثر بخشی یکسان اما با دوز کمتر

معرفی محصولات ساناویوا

مکمل تقویت چشم

اسمارت ویژن ساناویوا

مکمل تقویت چشم

مکمل تقویت چشم اسمارت ویژن ساناویوا با فرمولاسیون مشابهAREDS 2، با ترکیب فوق العاده از ویتامین C و ویتامین E لوتئین، زگزانتین، روی و مس به تقویت بینایی و عملکرد سالم چشم ها کمک می کند.

لوتئین و زگزانتین کاروتنوئیدهایی هستند که در ماکولا چشم یافت می شوند. این دو ماده به محافظت از چشم های سالم در برابر انواع نورهای مضر چه توسط نور خورشید و چه نورهایی به صورت مصنوعی تولید می شوند، کمک می کند. ویتامینC، ویتامین E و هم چنین، مس و روی همگی مواد مغذی ضروری هستند که به تامین خواص آنتی اکسیدانی چشم ها کمک می کنند.

مکمل تنظیم خواب

ملاتونین پلاس ساناویوا

مکمل تنظیم خواب

ملاتونین پلاس ساناویوا به کنترل چرخه خواب و بیداری کمک می کند. این مکمل غذایی حاوی 5 میلی گرم ملاتونین است که با تسریع زمان و بهبودکیفیت به خواب رفتن ،الگوی خواب سالم را تقویت می کند. این محصول، حاوی 50 میلی گرم ال-تئانین -که یک ترکیب طبیعی موجود در چای سبز-بوده ودارای خواص آرام بخش و کاهنده ی استرس است. این محصول همچنین دارای 10 میلی گرم ویتامین B6 برای حمایت ازعملکرد سلول های مغزی و سیستم عصبی است. این مکمل علائم جت لگ را تسکین داده و محافظت آنتی اکسیدانی برای سلول های مغزی ایجاد می کند.

لیپوزومال ساناویواD ویتامین

دارورسانی با تاثیر چند برابربیشتر

تگ altتصویر: مکمل ویتامین دی

نام فایل تصویر لطفا به نام : Vitamin D3 ذخیره شود

ویتامین دی لیپوزومال ساناویوا با فرمولاسیون منحصر به فرد خود، مؤثرترین روش برای جذب بهینه ی این ویتامین می باشد. ویتامین دی با کمک به بهبود جذب کلسیم و فسفر، کمک به سلامت سیستم ایمنی و عصبی و هم چنین کاهش رشد سلول های سرطانی ، به کنترل عفونت ها و کاهش التهاب کمک کند.

مکمل روغن نعنا فلفلی

کلپرسان (انتریک کوتد) ساناویوا

فرمولاسیون منحصر به فرد کپسول ژلاتینی نرم روغن نعنا فلفلی دارای پوشش روده ای (انتریک کوتد) ساناویوابا نام تجاری کلپرسان، از روغن نعنا فلفلی در برابر محیط اسیدی معده محافظت کرده و اجازه ی باز شدن در معده را به کپسول ژلاتینی نرم روغن نعنا فلفلی نمی دهد. در نتیجه، جلوی عوارض ناشی از باز شدن روغن نعنا فلفلی در معده نظیر سوزش سر دل و احساس تهوع را به طرز چشم گیری می گیرد.

روغن نعناع فلفلی، یک فرآورده دارویی گیاهی است که برای تسکین علائم دردهای شکمی، اسپاسم‌های جزئی دستگاه گوارش (کرامپ‌ها) و نفخ (احساس جمع شدن گاز درشکم) به‌ویژه در بیماران مبتلا به سندرم روده تحریک‌پذیر(IBS) استفاده می‌شود.

مکمل امگا 3

ساناویوا اسمارت امگا

مکمل امگا 3

مارت امگا دارای پوشش روده ای (انتریک کوتد)می باشد که از امگا3 در برابر محیط اسیدی معده محافظت کرده و اجازه ی باز شدن در معده را به امگا3 نمی دهد. در نتیجه، اسید های چرب امگا3 به جای باز شدن در معده، در روده ی باریک باز می شوند تا هم جذب بهتری داشته باشند و هم احساس طعم و بوی بد روغن ماهی به مصرف کننده القا نکنند.

از مهم ترین فواید امگا 3 می توان به کاهش تری گلیسیرید خون، تنظیم ضربان قلب، کاهش فشار خون، کاهش تجمع پلاکتی و جلوگیری از انعقاد خون، افزایش HDL یا کلسترول خوب، سلامت مغز و سیستم های عصبی به ویژه در افراد مبتلا به MS، کاهش دردهای ناشی از التهاب مفاصل و آرتروز اشاره کرد.

اگر تاکنون از محصولات ساناویوا استفاده کرده اید خوشحال میشویم نظراتتان را باما به اشتراک بگذارید

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha