با مرگ راننده وانت نیسان بعد از یک تصادف؛ مرد جوان به اتهام قتل او بازداشت شد.

معمای تصادف با رقیب عشقی ؛ مقتول لحظاتی قبل از مرگ چه گفت؟

به گزارش سلامت نیوز به نقل از هفت صبح، رسیدگی به مرگ مشکوک مرد جوانی به نام هومن ۴۱ ساله در بیمارستان فیروزگر تهران ظهر چهارشنبه ۲ اسفند ماه امسال با اعلام از سوی کادر درمان بیمارستان در دستور کار محمدجواد شفیعی بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت.

در بررسی‌های ابتدایی مشخص شد که هومن روز قبل از فوت در جریان یک تصادف در خیابان جوادیه تهرانپارس به شدت مجروح شده، سپس توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شده است. کادر درمان بیمارستان بلافاصله تلاش خود را برای مداوا و درمان هومن و نجات جان او آغاز کردند اما به‌رغم انجام اقدامات لازم درمانی با توجه به شدت جراحات وارد شده در حین تصادف و خونریزی شدید هومن،‌ او به کام مرگ فرو رفت.

کادر درمان بعد از فوت هومن مرگ او را مشکوک اعلام کردند و به همین جهت رسیدگی به پرونده وارد فاز جنایی شد.علت اعلام مرگ مشکوک از سوی پرستاران و پزشکان بیمارستان این بود که هومن در زمان انتقال به بیمارستان به افراد مختلفی اعلام کرده بود که راننده یک خودروی مزدا وانت او را به عمد زیر گرفته است.

تعدادی از کادر درمان و کارکنان بیمارستان اعلام کردند که بیمار قبل از اینکه قدرت تکلم خود را از دست بدهد و در زمانی که هوشیاری کامل داشت گفته بود راننده خودرویی که با او تصادف کرده به عمد و با شدت او را زیر گرفته است.

همچنین افسر کارشناس تصادفات عمدی بودن تصادف را محتمل می‌دانست و این در حالی بود که راننده خودروی مزدا بعد از تصادف با هومن از محل تصادف گریخته بود.

بررسی دوربین‌های مدار بسته

به این ترتیب تیم جنایی برای رسیدگی به موضوع بالای سر جسد هومن در سردخانه بیمارستان حاضر شده و تحقیقات را آغاز کردند.بعد از اینکه تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بررسی‌های ابتدایی را انجام دادند جسد با دستور بازپرس جنایی برای انجام معاینات و آزمایش‌های لازم به پزشکی قانونی منتقل شد.

سپس دستور بازبینی دوربین‌های مدار بسته موجود در محل تصادف صادر شد که مشخص شد در هنگام وقوع تصادف هومن راننده یک خودروی وانت نیسان بوده که از دقایقی قبل از تصادف راننده خودروی وانت مزدا در حال تعقیب او بود.

بررسی‌ها حاکی از کل کل دو راننده در خیابان بود که در جریان همین کورس خیابانی خودروی هومن پشت سر خودروی وانت مزدا قرار می‌گیرد. در همان حال راننده وانت مزدا اقدام به دنده عقب گرفتن و زیر گرفتن خودروی هومن می‌کند که این برخورد به حدی شدید بود که منجر به وارد شدن صدمه شدید به خودرو و همچنین آسیب شدید به راننده و در نهایت فوت او شد.

دستگیری رقیب عشقی

در حالی که شناسایی و دستگیری راننده وانت مزدا در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته بود، با مشخص شدن شماره پلاک خودروی وانت مزدا،‌فرد مورد نظر شناسایی شده و بالاخره توسط ماموران پلیس دستگیر شد. در ادامه تحقیقات مشخص شد که حدود ۳ سال قبل هومن همسر خود را در جریان اختلافات خانوادگی طلاق داده بود.

همسر هومن یک سال قبل با راننده خودروی وانت مزدا به نام رضا ازدواج کرده بود و صبح روز تصادف‌،‌ رضا همسر خود را به محل کارش رسانده و متوجه می‌شود که هومن در همان حوالی مشغول پرسه زنی است.

رضا که با دیدن هومن در نزدیکی محل کار همسرش خونش به جوش آمده بود اقدام به تعقیب او کرد و بین این دو فرد کل کل و درگیری رخ داد تا اینکه منجر به تصادف عمدی بین آنها شد.به این ترتیب راننده وانت مزدا به اتهام قتل بازداشت شد و به زودی در شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران تحت بازجویی قرار می‌گیرد تا ابعاد پنهان این ماجرا مشخص شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha