3هزارعينک آفتابي غيراستاندارد در تهران جمع آوري شد

۱۳۸۶/۰۳/۱۹ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 4380
3هزارعينک آفتابي غيراستاندارد در تهران جمع آوري شد

عليرضا ياوريان فر رييس اتحاديه عينک سازان استان تهران با اعلام اين خبر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) واحد علوم پزشکي ايران، گفت: همزمان با آغاز هفته سلامت (18 فروردين ماه) و در آستانه فرارسيدن فصل تابستان اتحاديه عينک سازان جهت جلوگيري از توزيع عينک‌هاي آفتابي غيراستاندارد از مراکز و فروشگاه‌هاي توزيع کننده عينک بازديد به عمل مي آورد.

وي با اشاره به اين که علاوه بر جمع آوري عينک‌هاي آفتابي غيراستاندارد ، آموزش‌هايي نيز به فروشندگان و عينک سازان ارائه مي شود، افزود: اين آموزش‌ها شامل جديدترين روش‌هاي تشخيص عينک‌هاي غيراستاندارد از استاندارد وارداتي است.

ياوريان فر، تشخيص عينک آفتابي استاندارد را توسط افراد عامي امري مشکل دانسته و تصريح کرد: بهترين کار در اين رابطه خريداري عينک از مراکز معتبر فروش و داراي پروانه ساخت و کسب است همچنين بهتر است افراد هنگام خريد عينک آفتابي از فروشنده بخواهند تا آن را توسط دستگاه تست UV آزمايش کند، در اين صورت مي توان از استاندارد بودن عينک خريداري شده مطمئن شد.

لازم به ذکر است، پنجمين نمايشگاه تخصصي عينک و تجهيزات چشمي 9 تا 12 خرداد ماه سال جاري در مرکز آفرينش هاي فکري کودکان و نوجوانان برپا شد.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
11.06031s, 18q