محسنی ثانی از طرح حمایت از بدو تولد تا مرگ شهروندان خبر داد

۱۳۹۲/۰۴/۱۱ - ۱۷:۲۴ - کد خبر: 77184
سلامت نیوز : نماینده مردم شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی از شروع طرحی برای حمایت از بدو تولد تا مرگ افراد جامعه خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا ؛ محمدرضا محسنی ثانی امروز در مراسم افتتاح ساختمان جدید اداری کمیته امداد سبزوار با تاکید بر این‌که این طرح در حد کار کارشناسی است، اظهار کرد: در صورت انجام شدن این طرح، خدمات در حد بالاترین استانداردها به افراد ارائه می‌شود، به طوری‌که دغدغه معیشتی، بیماری، معلولیت و از کارافتادگی نداشته باشند.

وی با اشاره به این‌که اکنون ندای محرومیت زدایی مورد استقبال سایر کشورها قرار گرفته و مساعدت‌ها و مدیریت‌ها در این راستا در کشورهای مختلف در حال انجام است، خاطرنشان کرد: این نهاد که از یادگاران امام راحل است از مرزهای کشور نیز فراتر رفته و در سایر کشورها انجام می‌شود.

محسنی ثانی وظیفه مسوولان را حل معضلات و ناهنجاری‌های جامعه و حل دغدغه معیشتی، مسکن و درمانی عنوان کرد.

وی با اشاره به کمک بالای خیرین به این نهاد، از خیرین تشکر کرد و گفت: یکی از افتخارات خیرین این شهرستان این است که هیچ یتیمی در مجموعه شهرستان سبزوار نیست که تحت پوشش نباشد.

امروز با حضور مسوولان استانی و شهرستانی ساختمان جدید کمیته امداد سبزوار افتتاح، 50 واحد مسکونی تحویل مددجویان و مجتمع فرهنگی، تربیتی و ورزشی این نهاد کلنگ زنی شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.12126s, 19q