کانون عالی هماهنگی شوراهای اسلامی کار سراسر کشور با صدور بیانیه ای مخالفت خود را با ادغام و تجمیع درمان سازمان تامین اجتماعی اعلام کردند.

سلامت نیوز: کانون عالی هماهنگی شوراهای اسلامی کار سراسر کشور با صدور بیانیه ای مخالفت خود را با ادغام و تجمیع درمان سازمان تامین اجتماعی اعلام کردند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، کانون عالی هماهنگی شوراهای اسلامی کار سراسر کشور درباره مناقشه اخیری که میان وزارتخانه‌های بهداشت و رفاه بر سر ادغام صندوق درمانی سازمان تامین اجتماعی در نظام بیمه‌ سلامت ایجاد شده است بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش ایلنا متن بیانیه ای که در جهت حفظ استقلال صندوق درمان سازمان تامین اجتماعی صورت گرفته ،به این شرح  است:

سازمان تامین اجتماعی براساس نص صریح قانون سازمانی عمومی و غیردولتی است که منابع آن حاصل دسترنج و عرق جبین کارگران شریف و بازنشستگان و مستمری‌بگیران عزیز و از زمره حق‌الناس می‌باشد. متاسفانه هر از چند گاهی مبحث تجمیع و ادغام درمان سازمان تامین اجتماعی با دیگر صندوق‌های بیمه‌ای توسط وزارت بهداشت ودرمان مطرح می‌گردد که موجبات دلسردی و نارضایتی بیمه‌شدگان و بازنشستگان را فراهم  می‌نماید.

لذا ما روسای کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار سراسر کشور مخالفت خود را به صورت شفاف و قاطع نسبت به هر گونه تعرض و دست‌اندازی به منابع سازمان تامین اجتماعی به ویژه درمان این سازمان با عناوینی از قبیل ادغام با دیگر صندوق‌های بیمه‌ای را که خلاف شرع مقدس و مغایر با اصل 44 قانون اساسی می‌باشد اعلام می‌نماییم و از دولتمردان به ویژه وزارت بهداشت و درمان انتظار داریم با توجه به شعار انتخاباتی تدبیر و امید ریاست محترم جمهور که اعتماد عمومی ملت سرافراز ایران اسلامی را به خود جلب نمود پایبند باشد.

مخالفت جامعه کارگری باتجمیع بیمه ها

مخالفت جامعه کارگری باتجمیع بیمه ها

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha