علی کریمی به بیماری پوستی مبتلا شده؟

۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۰ - کد خبر: 183002
علی کریمی به بیماری پوستی مبتلا شده؟

سلامت نیوز: آخرین تصاویر علی کریمی گویای این است که او با مشکل ریزش سکه‌ای مو روبرو شده است.

به گزارش سلامت نیوز، «خبرآنلاین» در این‌باره نوشته است: علی کریمی قبل از برگزاری آخرین هفته لیگ برتر، بارها به حمایت از پرسپولیس تیم محبوبش پرداخت. او در تمرین این تیم هم آفتابی شد و صحبت‌هایی در حمایت از پرسپولیس به زبان آورد. فارغ از حمایت او و همینطور صحبت‌هایش، تصاویر منتشر شده از کریمی در تمرین پرسپولیس نشان می‌دهد او با مشکل تازه‌ای روبرو شده است.

این تصاویر به خوبی گویای آن است که بخشی از ریش علی کریمی ریخته است. اما چه مشکلی برای جادوگر پیش آمده است؟ کریمی با مشکلی به نام «ریزش سکه‌ای مو» یا «آلوپسی آره آتا» روبرو شده است.

این بیماری اغلب با ریزش موی سر مواجه است ولی می‌تواند در سایر قسمت‌های بدن مانند سر، ابرو، ریش، سبیل، مژه و ... هم دیده شود.

به گفته پزشک‌ها، این بیماری جزو بیماری‌های ناشناخته است و هنوز کسی دلیلش را نمی‌داند. آلوپسی علل متفاوتی مانند هورمونی، خودایمنی، عوارض داروها، کم‌خونی و دیگر عوامل دارد.

عکسی که خبرآنلاین از علی کریمی منتشر کرده و با وجود واضح نبودن، مشکل ریزش سکه‌ای مو را در صورت وی نشان می‌دهد.

علی کریمی و بیماری آلوپسی

رشد مجدد موها در 34 تا 50 درصد موارد و حتی گاهی تا 80 درصد موارد، تا یک سال بعد از شروع بیماری، اتفاق می‌افتد و به همین دلیل علی کریمی هم باید مدتی منتظر بماند تا این مشکلش حل شود.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
17.73237s, 20q