سقوط آسانسور مسجد حادثه ساز شد

۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۴ - کد خبر: 194918
سقوط آسانسور مسجد حادثه ساز شد

سلامت نیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی از سقوط آسانسور یک مسجد و مصدومیت سه زن در این حادثه خبر داد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،سید جلال ملکی گفت: ساعت 11:56 دقیقه ظهر امروز حادثه سقوط آسانسور در خیابان شهید مدنی تهران به سازمان آتش نشانی اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای ایستگاه 93 سازمان آتش نشانی به محل اعزام شده و مشاهده کردند که آسانسور نا ایمن یک مسجد سقوط کرده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به وضعیت آسانسور مسجد خاطر نشان کرد: در این مسجد آسانسور کار گذاشته شده بود تا افراد مسن بتوانند به طبقه دوم راه پیدا کنند اما نکات ایمنی در جانمایی این آسانسور رعایت نشده بود.

ملکی با ارائه توضیحاتی در رابطه با آسیب دیدگی سه زن میانسال در حادثه سقوط آسانسور تصریح کرد: سه زن حدودا 50 ساله در آسانسور مسجد حضور داشتند که در کابین آسانسور محبوس شده و تاحدودی نیز دچار مصدومیت شده بودند.

وی ادامه داد: زمانی که نیروهای سازمان آتش نشانی در محل حاضر شدند سایر نمازگزاران در تلاش بودند تا این سه زن را از کابین خارج کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره تحویل سه زن حادثه دیده به نیروهای اورژانس اذعان کرد: هر سه آسیب دیده این حادثه از ناحیه پا دچار مصدومیت شده و بلافاصله به نیروهای اورژانس تحویل داده شدند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.37458s, 18q