متخلفان آزمون دستياري 3 تا 5 سال از شركت در اين دوره محروم هستند

۱۳۸۹/۱۰/۰۴ - ۱۲:۴۴ - کد خبر: 22408
به گزارش سلامت نیوز دكتر مرضيه وحيد دستجردي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در حاشيه اجلاس رؤساي دانشگاه‌هاي علوم پزشكي سراسر كشور ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: كليه مواردي كه از طريق هيأت تخلفات بررسي و به عنوان افراد متخلف شناخته شده‌اند برايشان محدوديت ثبت نام در آزمون در نظر گرفته شده و از 17 مورد شناسايي شده، حكم سه نفر قطعي است.
دكتر دستجردي با اشاره به اين كه طرح هدفمندي يارانه‌ها تأثيري در افزايش شهريه دانشگاه‌ها نخواهد داشت، تصريح كرد: واحدهاي بين‌الملل مي‌توانند با مجوز وزارت بهداشت هرساله ميزان شهريه دانشجويان را افزايش دهند، اما اجراي اين طرح نبايد به گونه‌اي باشد كه هزينه‌هاي ديگري بر دوش مردم گذاشته شود.
وي ادامه داد: امسال هزينه‌هاي دانشجويان به هيچ عنوان افزايش پيدا نخواهد كرد و دولت با توجه به افزايش نرخ‌هاي انرژي، كمك‌هاي جديد به ما خواهد كرد و در اين رابطه نگراني نداريم و سعي مي‌شود اين افزايش‌ها براي دانشجويان سر ريز نشود.
وزير بهداشت با بيان اين كه قيمت داروها تا پايان سال افزايش نمي‌يابد، افزود: طبق مصوبه مجلس دولت يارانه داروها را تقبل كرده است اما هزينه‌هايي چون افزايش قيمت حامل‌هاي انرژي و مواد اوليه دارويي تا حدودي بر قيمت داروها تأثير خواهد داشت، اما تا پايان امسال افزايش قيمت دارو نخواهيم داشت، و اميد است براي سال آينده با حمايت دولت علاوه بر افزايش معقول دارو، افزايش ديگري نداشته باشيم.
به گفته وي: طبق اعلام سازمان نظام پزشكي، ويزيت پزشكان تا پايان سال افزايش نخواهد يافت و همچنين نرخ بيمارستان‌هاي خصوصي هم تا پايان امسال افزايشي ندارند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
11.50518s, 19q