رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، از بخش اورژانس بیمارستان های کودکان مفید و شهدای تجریش، بازدید کرد.

بررسی و پیگیری مشکلات بیماران اورژانسی

سلامت نیوز:رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، از بخش اورژانس بیمارستان های کودکان مفید و شهدای تجریش، بازدید کرد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، محمدآقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، به صورت سرزده از اورژانس بیمارستان های کودکان مفید و شهدای تجریش بازدید و نحوه خدمت رسانی به بیماران را مورد ارزیابی قرار داد.


وی با همراهی پزشکان و پرستاران بخش اورژانس از بخش اورژانس بیمارستان های کودکان مفید و شهدای تجریش  بازدید و دستورات لازم را برای تسریع در روند رسیدگی به بیماران در این  بیمارستان ها صادر کرد.


آقاجانی طی این بازدید شبانه ضمن گفتگو با پزشکان و پرستاران این بیمارستان ها و عیادت از بیماران بستری در بخش اورژانس رضایت بیماران از نحوه ارائه خدمات را بررسی کرد.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: اورژانس پیشانی کار در بیمارستان‌ است و باید تلاش کنیم مردم در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین مشکلات با کیفیت‌ترین خدمات را دریافت کنند.


لزوم تسریع در تعیین تکلیف بیماران بستری در اورژانس بیمارستان های کودکان مفید و شهدای تجریش، تکمیل پروژه های بیمارستانی، تامین تجهیزات از مهم‌ترین سرفصل هایی بود که در این بازدید ها در دستورکار قرار گرفت.


در پایان این بازدیدها، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، طی جلسه ای با حضور معاون درمان دانشگاه، نکات حاصل از بازدید ها را بررسی و درباره برطرف شدن برخی مشکلات و همچنین مساعدت برای ارتقاء کیفی خدمات درمانی در این بیمارستان ها دستورات ویژه ای را صادر کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha