نماینده مردم استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها گفت: این استان از لحاظ زیست محیطی و آلایندگی متاسفانه رتبه اول کشور را دارد و از دولت می‌خواهیم تدابیر خاصی در این خصوص انجام دهد.

استان اصفهان رتبه نخست مشکلات زیست محیطی را دارد

سلامت نیوز:نماینده مردم استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها گفت: این استان از لحاظ زیست محیطی و آلایندگی متاسفانه رتبه اول کشور را دارد و از دولت می‌خواهیم تدابیر خاصی در این خصوص انجام دهد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، حسین میرزائیان نماینده مردم استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت اسطوره زهد و تقوا، فرمانده رشید و دلاور حاج قاسم سلیمانی و همین‌طور همرزمش شهید ابو مهدی المهندس اظهار داشت: امروز آمریکای جهانخوار و صهیونیسم جنایتکار با طراحی شوم خود به خیال اینکه با شهادت فرمانده رشید حاج قاسم سلیمانی، جبهه مقاومت از هم گسسته خواهد شد، اقدام به ترور فرماندهان کرد اما این یک خیال باطل است.


وی افزود: امروز دنیا نظاره‌گر بیداری و تقویت جبهه مقاومت در عراق، لبنان، یمن، سوریه و سایر بلاد اسلامی است و امروز شاهد رستاخیز در کشور خودمان هستیم. تشییع پیکر مطهر مجاهدان اسلام در شهرهای بغداد، کاظمین، کربلا و نجف و همین‌طور در استان‌های خوزستان، مشهد،‌ تهران، قم و کرمان اتفاق افتاد و گوشه‌ای از این رستاخیز باشکوه به تصویر کشیده شد و در تمامی شبکه‌های دنیا به این رستاخیز پرداختند.


وی گفت: امروز رئیس‌جمهور و دولتمردان دلقک آمریکایی در سراشیبی سقوط قرار گرفتند و تمام آزادیخواهان دنیا علیه ترامپ جنایتکار لعن و نفرین می‌کنند.
نماینده مردم استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: پیام مقام معظم رهبری اگرچه باعث تسکین آلام و دردهای آزادیخواهان دنیا و ملت انقلابی ایران شد، اما آنچه که می‌تواند دل مردم ایران را شاد کند، انتقام و پاسخ دندان‌شکن به رژیم تروریست آمریکا است که گوشه‌ای از اقتدار ایران را به آمریکای خبیث نشان دهیم و بامداد روز گذشته سپاه جمهوری اسلامی ایران با موشک‌های زمین به زمین پایگاه‌های نظامی آمریکا را در عراق به آتش کشید.


میرزائیان به مشکلات استان اصفهان اشاره کرد و گفت: این استان و شهرهای اقماری آن از لحاظ زیست محیطی و آلایندگی متاسفانه رتبه اول کشور را دارند که لازم است دولت تدابیر لازم را جهت رفع این آلایندگی‌ها انجام دهد.


وی اضافه کرد: خط ریلی اصفهان ـ تهران که سال‌های متمادی است عملیات آن شروع شده ولی متاسفانه فقط 10 درصد عملیات آن انجام گرفته، پیشنهاد داده می‌شود که هر چه سریع‌تر مراحل تکمیل آن انجام شود؛ چراکه این خط ریلی به طول 450 کیلومتر فاصله اصفهان به تهران را به کمتر از یک ساعت و نیم می‌رساند.
نماینده مردم استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: انتظار داریم سازمان حمل و نقل شهری و دولت نسبت به تامین کسری بودجه حمل و نقل کلانشهرها اقدامات لازم را انجام دهد.
میرزائیان بیان داشت: شهرستان نطنز با داشتن مردمانی انقلابی، متدین و ولایت‌مدار متاسفانه بودجه لازم جهت تکمیل پروژه آبرسانی به این شهرستان‌ها توسط وزارت نیرو و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را تامین نکرده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha