یکی از برترین ستارگان تلویزیون و سینمای ایران طی سالیان اخیر کسی نبوده جز، مهران مدیری. این کارگردان، هنرپیشه سینما و تلویزیون، خواننده، طراح تیتراژ، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده‌ی خبره، در مراحل مختلف فعالیت‌های خود آثار ماندگاری را بر ‌جای گذاشته که بسیاری از آنها در یادها ماندگار شده است. چهره‌ی محبوب سینما، این روزها دوباره خبرساز شده و تصمیم گرفته تا با ارائه‌ی برندی عطری و تولید عطرهای خاص، باز هم خاطره‌ای جدید را در یادها رقم بزند، اما این بار خاطره‌ای خوشبو.

تولید مجموعه عطری اثری دیگر از مهران مدیری

سلامت نیوز:یکی از برترین ستارگان تلویزیون و سینمای ایران طی سالیان اخیر کسی نبوده جز، مهران مدیری. این کارگردان، هنرپیشه سینما و تلویزیون، خواننده، طراح تیتراژ، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده‌ی خبره، در مراحل مختلف فعالیت‌های خود آثار ماندگاری را بر ‌جای گذاشته که بسیاری از آنها در یادها ماندگار شده است. چهره‌ی محبوب سینما، این روزها دوباره خبرساز شده و تصمیم گرفته تا با ارائه‌ی برندی عطری و تولید عطرهای خاص، باز هم خاطره‌ای جدید را در یادها رقم بزند، اما این بار خاطره‌ای خوشبو.

زندگینامه مهران مدیری به اختصار

مهران مدیری زاده‌ی فروردین ۱۳۴۶ است که به گفته‌ی ویکی پدیای او، آخرین فرزند از خانواده‌ای ۶ نفره است. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون: شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفت. همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایش‌های رادیویی قصه‌های شب نیز حضور داشت. آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد.

افتخارات و جوایز مهران مدیری

مهران مدیری اولین جایزه‌ی حرفه‌ای خود را با عنوان طوطی طلایی برای بهترین بازیگر تئاتر خرگوش در سال ۵۳ دریافت کرد و پس از آن نیز در طی سال‌های متمادی موفق به دریافت جوایز بسیاری شد. آخرین جایزه‌ی او، تندیس حافظ نیز در سال ۹۹ بدست آمد که به دلیل انتخاب سریال هیولا به عنوان بهترین سریال تلویزیونی بود.

نقش آفرینی در عرصه‌های مختلف هنر

مهران مدیری ازجمله چهره‌های موفقی بوده که علاوه بر بازیگری، توانایی حضور در بسیاری از دیگر فعالیت‌های هنری را نیز داشته است. صدای مهران مدیری اولین بار روی تیتراژ برخی از برنامه‌های او شنیده شد و پس از مدتی آهنگ‌هایی با صدای وی ضبط شد و عرضه شد. همانطور که در بالاتر ذکر شد، او همچنین در حوزه‌های بسیاری چون تهیه‌کنندگی، طراحی صحنه و لباس و غیره نیز فعال بوده و در مورد اجرا نیز نوعی اجرا با قالب جدید را به شکلی عالی در برنامه‌ی دورهمی برای مخاطبان به نمایش درآورد.

مهران مدیری  و تولید عطر

در روزهای اخیر، خبر جدیدی مبنی بر تولید عطر توسط مهران مدیری منتشر شده است. به همین بهانه در این مقاله به معرفی اجمالی او و موضوع تولید عطرهایش پرداختیم.

طی روزهای اخیر مهران مدیری برندی عطری را به نام خودش را ثبت و ایجاد کرد و دوباره خبرساز شد. عطرهای مهران مدیری در دو مدل برای طرفداران ارائه شده که هر دو مدل، زنانه و مردانه دارند. مدل اول، عطر کلوزآپ نام دارد و دومی پلان.

در معرفی عطر مهران مدیری ذکر شده است که:

عطر مهران مدیری تعاملی است میان دو هنر برجسته؛ فیلم و عطر. دنیایی از احساسات در تصویر و رایحه، رابطه ای میان چشم و بینی، جهانی از خاطرات که در هر لحظه با دیدن یک تصویر یا استشمام یک رایحه زنده می شود. فیلم و عطر هر دو لحظات را ثبت و ضبط می کنند و خاطرات و تجربیات گذشته را دوباره زنده می کنند.

بماند به یادگار، لحظاتی شاد که با یک رایحه در ذهن ثبت می شود.

بماند به یادگار، احساس شور و عشقی که با یک رایحه خوش همراه می شود.

بماند به یادگار، رایحه خوش عطری که بر خاطرات نقش بسته است.

عطر کلوز آپ

معرفی عطر کلوزآپ

عطر کلوز آپ مهران مدیری عطری از برند ایرانی مهران مدیری است که در سال 2021 میلادی به بازار عطر ارائه گردید. این عطر دارای رایحه ای اغواگر که همچون یک تصویر کلوزآپ از شما را مجذوب خود کرده و وسوسه تان می کند به آن نزدیک تر شده و هر لحظه بیشتر غرق در جذابیت و فریبندگی آن شوید.

عطر پلان

معرفی عطر پلان

عطر پلان مهران مدیری محصولی از برند ایرانی مهران مدیری که در سال 2021 به بازار عطر معرفی شده است. همچون عشق در نگاه اول، پرشور و تکان دهنده، گویی که توان مقاومت در برابر احساسات از بین برده رایحه ای نفسانی و فریبنده که آغازی هیجان  دارد.

به هر شکل این اقدام مدیری را می‌توان قدمی متقاوت بین فعالیت‌های او قلمداد کرد که همچون بسیاری از هنرمندان، بازیگران و ورزشکاران شهیر دنیا، به تولید عطر و ایجاد برندی با نام خودش روی آورده است. این قبیل فعالیت‌ها در تمام دنیا رایج است و چهره‌های مردمی با ایجاد برند، دست به تولید انواع محصولات آرایشی، بهداشتی، عطری و یا پوشاک و غیره می‌زنند.

بدون تردید عطرهای مهران مدیری را می‌توان اثر دیگری از او قلمداد کرد، با این تفاوت که این بار اثر او خوشبو است. عطرهای مهران مدیری همچون آثار سینمایی و تلویزیونی او در خاطر جامعه ماندگار خواهد شد و خاطره‌ی خوش دیگری را برای همگان بر جای خواهد گذاشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha