علی سلاجقه رییس سازمان محیط زیست درباره بازداشت ۲ نفر از مدیران سازمان حفاظت محیط‌زیست و آخرین روند رسیدگی به پرونده این افراد توضیح داد.

۲ نفر از مدیران میانی سازمان محیط‌زیست را احضار کرده‌اند / پرونده در دست بررسی است؛ به ما هم چیزی اعلام نکرده‌اند

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا،، رییس سازمان محیط زیست توضیحاتی را درباره اخبار مربوط به بازداشت ۲ نفر از مدیران این سازمان ارائه کرد.

علی سلاجقه درباره بازداشت ۲ نفر از مدیران سازمان حفاظت محیط‌زیست و آخرین روند رسیدگی به پرونده این افراد گفت: یکی از مواردی که دولت مردمی و انقلابی به آن واقعا توجه ویژه دارد بحث فسادستیزی در همه ابعاد است؛ چه از جنبه مسائل مادی و چه موارد دیگر بسیار به این قضیه اهتمام جدی دارد.

رئیس سازمان محیط زیست تاکید کرد: سازمان محیط زیست هم به تبعیت از چارچوب دولت بر این مسائل نظارت جامع دارد، بحثی که مطرح شد در خصوص یک دستگاه شبهه‌هایی ایجاد شده بود ۲ نفر از مدیران میانی ما را احضار کردند و پرونده تشکیل دادند و هیچ جرمی تا الان نبوده است.

وی خاطرنشان کرد: این مدیران آزاد هستند و جرمی برای‌شان اثبات نشده است پرونده در دست بررسی است و به ما هم چیزی اعلام نکرده‌اند و امیدواریم ان‌شاالله این اتفاقات فقط در فاز شبهه باشد و هیچ اتفاقی نیفتد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha