بازنشستگان تا پایان مرداد ماه بر ای حذف و یا ثبت نام بیمه تکمیلی ملت فرصت دارند.

خبر مهم درباره ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان و فرهنگیان

به گزارش سلامت نیوز به نقل از عرشه آنلاین، بنابر اعلام صندوق بازنشستگی کشوری بازنشستگان و وظیفه بگیران متقاضی خدمت بیمه تکمیلی درمان می‌توانند برای ثبت آنلاین «درخواست برقراری و انصراف» تا تاریخ ۱۴۰۳/۵/۳۱ طبق سنوات گذشته اقدام کنند.

براین اساس، بازنشستگان عزیز می توانند در دوره زمانی مشخص شده با ورود به سامانه ثبت نام آنلاین که به صورت لینک ثابت در صفحه اصلی سایت اطلاع رسانی (cspf.ir) و همچنین درگاه خدمات الکترونیک صندوق (eservices.cspf.ir) فعال می شود، اقدام کنند.

بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان در اجرای ماده ۸۵ قانون مدیریت خدمات کشوری باید توسط دستگاه های اجرایی عملیاتی شود.

«غلامحسین زارعی» نماینده شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی به همراه«داریوش کشتکار » مدیر صندوق بازنشستگی استان با حضور در منزل علی میرکانی بازنشسته بهداشت و درمان و از فعالان اجتماعی با وی دیدار و از تلاش های او در انعکاس مشکلات مردم و بازنشستگان تجلیل کرد.

علی میرکانی، از جمله مهم‌ترین خواسته بازنشستگان را موضوعات درمان و همسان سازی حقوق دانست و خواستار پیگیری نمایندگان مجلس جهت کمک به بهبود معیشت بازنشستگان شد.

نماینده‌ی مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: در حالیکه طبق ماده ۸۵ قانون خدمات کشوری دستگاه های اجرایی مکلف هستند شاغلین و بازنشستگان به همراه افراد تحت تکفل آنان را تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان قرار دهند، اما دلیل اینکه در حال حاضر برای شاغلین این موضوع در حال اجرا بوده لیکن برای بازنشستگان مغفول مانده باید مشخص گردد.

وی تاکید کرد: این درحالی است که باید خدمت به بازنشستگان در اولویت قرار گیرد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha