مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند خبر داد

جمع‌آوری روزانه 30 تن زباله از شهرآفتاب

۱۳۹۵/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۶ - کد خبر: 182529
جمع‌آوری روزانه 30 تن زباله از شهرآفتاب

سلامت نیوز:مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از جمع آوری روزانه 25 تا 30 تن زباله در شهرآفتاب در ایام برگزاری بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش سلا مت نیوز به نقل از ایسنا،حسین جعفری گفت: در مجموعه شهر آفتاب عوامل سازمان مدیریت پسماند به لحظه مخازن زباله را تخلیه و در مخازن بزرگتر بیرون از مجموعه دپو می کنند.

وی افزود: در هر روز 800 نفر کارگر در دو شیفت نظافت مجموعه شهر آفتاب را بر عهده دارند از این تعداد 90 نفر درون مجموعه، 160 نفر بیرون و مابقی نیز شامل سرکارگران، عوامل نظارت و... در شهرآفتاب مشغول کار هستند. در زمان برگزاری نمایشگاه دو پیمانکار یکی درون مجموعه و دیگری بیرون مجموعه کار نظافت را بر عهده دارند.

وی درخصوص اقدامات سازمان مدیریت پسماند برای آماده سازی شهرآفتاب گفت: جمع آوری نخاله های کارگاهی مجموعه شامل 1500 کامیون ضایعات کارگاهی و نخاله تا پیش از آغاز به کار نمایشگاه کتاب انجام شد.

وی تامین آب مورد نیاز مجموعه برای سرویس‌های بهداشتی و دستگاه‌های خنک کننده را یکی دیگر از اقدامات سازمان مدیریت پسماند خواند و افزود: روزانه 18 هزار لیتر مخازن درون نمایشگاه پر می شوند. همچنین شستشوی زمین سالن‌های سه قلو و محوطه بیرونی تا پیش از آغاز به کار نمایشگاه کتاب توسط عوامل این سازمان انجام شده است.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.3747s, 18q